Product Description: Transistors IMZA120R014M1HXKSA1 1200V 14mΩ SiC Trench MOSFET TO247 package Description The CoolSiC™ 1200 V, 14 mΩ SiC MOSFET in TO247-4 package build on a state-of-the-art trench semiconductor process ...
learn more
IMZA120R014M1HXKSA1 GaN IC 1200V Gan Fet Transistor 14mohm SiC Trench MOSFET TO247