Features:
Power supply
1Phase 220V or3 Phase 380V
Loading capacity
6t,8t,10t,12t
Adjust scope
±300mm
Power of motor
0.75-2.2KW
Standard leveler size
2500x2000x500mm
Lip size
400mm