TE16KM-12-576
Certification :
CC
Place of Origin :
China
MOQ :
2 PCS
Price :
Negotiable
Payment Terms :
T/T, Western Union, L/C, D/A,,PayPal
Supply Ability :
800 PCS
Delivery Time :
2 work days
Packaging Details :
Carton
Product Name :
Motor Only TE16KM-12-576
Printer :
Ink key Engine For Ryobi 924
Shaft diameter :
3mm
Diameter :
Motor Diameter 16 mm
Voltage :
12V
Potentiometer :
M1303 5K Copal
Description
Motor Only TE16KM-12-576 12V 16MM Ink key Engine For Ryobi 924 ,Repair &Replace (inkmotor@163.com),Voltage:12V, New, MOQ:1 Pcs. inish time: 2 Work Days.
Product Name Printer Voltage Ratio
Motor Only TE16KM-12-576 Ryobi 924 12V 1:576