Grating Steel A100 Industrial Steel Grating G303/34/100
Grating Steel A100 Industrial Steel Grating Description:
1.Common type industrial steel grating welded by cross bar and the plain type bar.
2.The flat bar size:30mm*3mm
3.The cross bar:φ7.5mm
4.The flat bar pitch:32.8mm
5.The cross bar pitch:100mm