R2E280-AE52-17
Brand1 :
EBM
Brand2 :
ebm-papst
Model 1 :
R2E280-AE52-17
Model 2 :
M2D068-DF
Net Weight (lb) :
9.000 lb
Packaging Dimension :
30,00 x 30,00 x 18,00
Description
EBM PAPST R2E280-AE52-17 / R2E280-AE52-05 230V ~ 50HZ 1.0A 225W 7uF/400VDB
Specifications
Brand: EBMPAPST
Category: Cooling fan
Part Number: R2E280-AE52-17
Made in: Germany
MOQ: 1 PC/SET
Condition: New
Price: Contact us
Product Description
Mass 3.5 kg
Size 280 mm