VVX26F134H00
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
Korea
MOQ :
1 Pcs
Price :
Payment Terms :
T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
5000 Pcs Per Day
Delivery Time :
1 Working Day
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Model NO. :
VVX26F134H00
Size :
26.0 inch
Pixel :
1920×1080
Screen Type :
LCM , a-Si TFT-LCD
Touchscreen :
Without
Voltage Supply :
12.0V
Description
VVX26F134H00 Panasonic 26" LCM 1920×1080 60Hz for Medical Imaging
VVX26F134H00 Basic Information
Panel Model VVX26F134H00
Panel Brand Panasonic
Descrition a-Si TFT-LCD ,26.0 inch, 1920×1080
Panel Type a-Si TFT-LCD
Operating Temperature 0 ~ 50 °C
Storage Temperature -20 ~ 60 °C
VVX26F134H00 pictures
VVX26F134H00 Panasonic	26VVX26F134H00 Panasonic	26
Our Features of this product:
Our promise to the clients:
1. Whenever you need ,we are pleased to welcome your order and any relevant requests.
3. Ensure the goods will be delivered on time
4. Provide warm and friendly service and after-sale service
5. We will reply you within 24 hours
6. OEM quality and original quality
Warranty:
1.Products are in the warranty period.
2.Products are not man-made damage.(If goods with man-made problems, there is not any warranty.)
NOTE
a. When LCD screen is bigger, do not force it into the gap of phone frame to avoid broken LCD
b. Please test the LCD before replacing
c. Turn off the phone before replacing LCD to avoid short circuit that lead to CPU damage
Packaging & Shipping
1. Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
2. DHL,UPS and EMS
Competitive Advantage:
1. Rich experience.
2. Great quality and high purity
Good quality is one secret for our success.
3. Safest and fastest delivery.
we could arrange the shipment within 1-3 business days
4. Good after-sales service.
24/7 is available. Try our best to solve various problems customers encountered!
FAQ
1. Q: Where can I get the price?
please call us or tell us in your email so that we'll regard your inquiry priority.
2. Q: How can I get a sample to check your quality?
A: After price confirmation, you can require for samples to check our quality.
3. Q: What about the lead time for mass production?
A: It depends on your order quantity and the season you place the order.
4. Q: What are your terms of payment?
A: We accept T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal.
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
For Galaxy
Model Number :
VVX26F134H00
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
Korea
MOQ :
1 Pcs
Price :
Contact Supplier