HSD101PHW1-A00
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
Japan,Korea
MOQ :
1 piece
Payment Terms :
T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Supply Ability :
100 PCS PER DAY
Delivery Time :
1-3 Working Days
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Panel Type :
a-Si TFT-LCD , Panel
Panel Size :
10.1 inch
Resolution :
1366(RGB)×768 , WXGA
Surface :
Hard coating (3H)
Brightness :
200 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio :
500:1 (Typ.)
Display Colors :
262K (6-bit) , CIE1931 45%
Response Time :
2.4/5.6 (Typ.)(Tr/Td)
Description
HannStar LCD Display HSD101PHW1-A00 222.726×125.222 mm Active Area 243×146.5×3.6 mm Outline