LTD111EXCY
Place of Origin :
Japan/Taiwan
MOQ :
1 piece
Payment Terms :
T/T, Western Union,paypal
Supply Ability :
1000 PCS PER DAY
Panel Size :
11.1 inch
Resolution :
1366(RGB)×768 , WXGA
Panel Brand :
Toshiba Matsushita
Display Colors :
262K (6-bit)
Signal Interface :
LVDS (1 ch, 6-bit)
Operating Temperature :
0 ~ 50 °C
Description
Flat Rectangle Industrial LCD Displays , 11.1 inch Original tft lcd monitor LTD111EXCY
General Features
Panel Brand : Toshiba Matsushita
Panel Model : LTD111EXCY
Panel Type : LTPS TFT-LCD , Panel
Panel Size : 11.1 inch
Resolution : 1366(RGB)×768 , WXGA
Active Area : 245.88×138.24 m
Display Colors : 262K (6-bit)
Frequency : 60Hz