LP133WH5-TSA1
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
Japan/Taiwan
MOQ :
1 piece
Payment Terms :
T/T, Western Union,paypal
Supply Ability :
1000 PCS PER DAY
Delivery Time :
1-3 Working Days
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Pixel Density :
118 PPI
Panel Size :
13.3 inch
Panel Brand :
LG Display
Dot Resolution :
1366(RGB)×768 , WXGA
Display Colors :
262K (6-bit)
Display Mode :
TN, Normally White, Transmissive
Form Factor :
Flat Rectangle Display
Pixel Configuration :
RGB Vertical Stripe
Touch Panel :
without
Aspect Ratio :
16:9 (H:V)
Description
Wholesale and Original LP133WH5-TSA1 with 1366*768, 13.3 inch lcd flat panel display
100% Tested Before Shipping.
LG Display LP133WH5-TSA1 Mechanical Features
Panel Size : 13.3 inch
Dot Resolution : 1366(RGB)×768 (WXGA)
Pixel Configuration : RGB Vertical Stripe
Pixel Density : 118 PPI
Aspect Ratio : 16:9 (H:V)
Form Factor : Flat Rectangle Display
Dot Pitch : 0.0716×0.2148 mm (H×V)
Pixel Pitch : 0.2148×0.2148 mm (H×V)
Active Area : 293.42×164.97 mm (H×V)
Landscape or Portrait : Landscape type
Touch Panel : Without
LG Display LP133WH5-TSA1 General Features
Panel Brand : LG Display
Panel Model : LP133WH5-TSA1
Panel Type : a-Si TFT-LCD , Panel
Panel Size : 13.3 inch
Resolution : 1366(RGB)×768 , WXGA
Display Mode : TN, Normally White, Transmissive
Active Area : 293.42×164.97 mm
Display Colors : 262K (6-bit)
Lamp Type : WLED
13.3", 1366×768, 6-bit, eDP, 2D, WLED, Flat, Panel Hot Model