LTD121EWEK
Place of Origin :
korea
MOQ :
1
Payment Terms :
Western Union, MoneyGram, T/T
Supply Ability :
500PCS/DAY
Delivery Time :
2-3 Working Days after order confirmation
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Panel Brand :
TOSHIBA
Panel Model :
LTD121EWEK
Panel Type :
LTPS TFT-LCD , LCM
Panel Size :
12.1 inch
Resolution :
1280(RGB)×800 , WXGA
Display Mode :
Transmissive
Description
12.1 inch LTD121EWEK TOSHIBA LCD Panel with 261.12×163.2 mm
Our Advantages
  • We can be your professional Agent & Sourcing Line for the Hard-to-find LCD screen replacements.
  • Welcome small, medium & big quantity orders.
  • 100% QC Inspection before Shipment.
  • After-sales-service With 12 Months Warranty for our LCD panels.
LTD121EWEK Detail
Panel Brand : Toshiba Matsushita
Panel Model : LTD121EWEK
Panel Type : LTPS TFT-LCD , LCM
Panel Size : 12.1 inch
Resolution : 1280(RGB)×800 , WXGA
Display Mode : Transmissive
Active Area : 261.12×163.2 mm
Surface :
Brightness :
Contrast Ratio :
Display Colors : 262K (6-bit)
Response Time :
Viewing Angle :
Frequency : 60Hz