LTD121EA4Z
Certification :
ISO9001
Place of Origin :
Japan
MOQ :
1
Payment Terms :
L/C, T/T
Delivery Time :
1-3 Working Days
Packaging Details :
Antistatic bag, Bubble Bag, Foam Box and Carton Box.
Brand :
Toshiba
Model :
LTD121EA4Z
Diagonal Size :
12.1 inch
Type :
a-Si TFT-LCD, LCM
Support Color :
262K
Frame Rate :
60Hz
Description
LTD121EA4Z Toshiba 12.1" LCM 1024×768 60Hz for Laptop