MV270FHM-N20
Certification :
ISO:9001
Place of Origin :
MADE IN CHINA
MOQ :
6 PCS
Price :
Payment Terms :
T/T
Supply Ability :
1000 PCS
Delivery Time :
Immediate
Packaging Details :
BOX: 6 PCS
BOE :
MV270FHM-N20
Pixel Format :
Luminance :
300 cd/m2
Viewing Angle :
IPS 89/89/89/89
Signal Type :
LVDS 30 pins
Power Supply :
5 V (Typ)
Description
BOE LCD Panel 27 Inch MV270FHM-N20 1920*1080 FHD LVDS LED
Brand BOE Model MV270FHM-N20
Diagonal Size 27.0 inch Pixel Format 1920*1080 FHD
Active Area 597.888(H)*336.312(V)mm Outline Dim 611.5(H)*355.8(V)*13.5(D)mm
Luminance 300 cd/m2 Viewing Angle 89/89/89/89
Signal Type LVDS 30 pins Power supply 5 V