LB150X02-TL01
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
10PCS
Price :
Negotiable
Payment Terms :
T/T, T/T
Supply Ability :
10PCS/DAY
Delivery Time :
1-3workingdays
Packaging Details :
15 pcs / box ;
Model name :
LB150X02-TL01
SIZE :
15INCH
Resolution :
Brightness :
250cd/m²
View angle :
75/75/70/75
Backlight :
2PCS CCFL
Description
300cd/m² 15inch 1024*768 60Hz Medical LCD Panel (LB150X02-TL01)
  • Introduction of the Original 15.0 inch industrial LCD Panel LB150X02-TL01
It is LG industrial LCD PANEL ;view angle is 75/75/70/75 ,brightness is 300cd/m², 15inch ,resoultion is 1024*768 ,a-si TFT LCD. backlight Work time last 50khours; It is used ATM , POS machine,Monitors ;industrial applictions etc .