HLG-240H-C1400
Output Voltage :
89 ~ 179V
Output Current :
1400mA
eupted COB :
CXB3590,Vero29 ,1212C4
Model :
HLG-240H-C1400
Brand :
Meanwell
Product Name :
LED Power Driver
MOQ :
Negotiation
Price :
Negotiation
Description
Meanwell Diver 250W LED Power Driver HLG-240H-C1400 With COB CXB3590 1400mA
Company Information
About us
2. our company mainly focus on overseas ctm ,can provider much more efficient internal service
3. good ship service. fast delivery date ,within 2 weeks
4. Free samples supply,making you stand in the forefront of the lighting field
Product Description
Meanwell Diver 250W LED Power Driver HLG-240H-C1400 With COB CXB3590 1400mAMeanwell Diver 250W LED Power Driver HLG-240H-C1400 With COB CXB3590 1400mA
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Place of Origin :
China (Mainland)
Brand Name :
Meanwell
Model Number :
HLG-240H-C1400
Output Voltage :
89 ~ 179V
Output Current :
1400mA
eupted COB :
CXB3590,Vero29 ,1212C4
Contact Supplier