A-3216-16V-10UF-106C
Certification :
original
Place of Origin :
original
MOQ :
5
Price :
usd+1-3usd+pcs
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Supply Ability :
100000+pcs+3day
Delivery Time :
Delivery within 3 days
Packaging Details :
tray
name :
A-3216-16V-10UF-106C
Description
3216 10UF 16V 10UF 106C SMD Tantalum capacitor 20PCS A-3216-16V-10UF-106C
2012R Series 3528B Series 6032C Series 7343D Series
2012R 6.3V 10UF ±10% 3528B 6.3V 100UF ±10% 6032C 6.3V 220UF ±10% 7343D 6.3V 330UF ±10%
3216A Series 3528B 6.3V 100UF ±20% 6032C 6.3V 330UF ±20% 7343D 6.3V 470UF ±10%
3216A 6.3V 22UF ±10% 3528B 6.3V 150UF ±20% 6032C 10V 100UF ±10% 7343D 10V 100UF ±10%
3216A 6.3V 47UF ±10% 3528B 6.3V 220UF ±20% 6032C 10V 100UF ±20% 7343D 10V 220UF ±10%
3216A 6.3V 100UF ±20% 3528B 10V 22UF ±10% 6032C 16V 10UF ±10% 7343D 10V 330UF ±10%
3216A 10V 10UF ±10% 3528B 10V 33UF ±20% 6032C 16V 22UF ±10% 7343D 16V 47UF ±10%
3216A 10V 15UF ±10% 3528B 10V 47UF ±10% 6032C 16V 33UF ±10% 7343D 16V 68UF ±10%
3216A 10V 22UF ±10% 3528B 10V 47UF ±20% 6032C 16V 47UF ±10% 7343D 16V 100UF ±10%
3216A 10V 22UF ±20% 3528B 10V 100UF ±20% 6032C 16V 68UF ±10% 7343D 16V 100UF ±20%
3216A 10V 33UF ±10% 3528B 16V 10UF ±10% 6032C 16V 100UF ±10% 7343D 16V 150UF ±10%
3216A 16V 10UF ±10% 3528B 16V 10UF ±20% 6032C 20V 33UF ±20% 7343D 20V 100UF ±10%
3216A 16V 10UF ±20% 3528B 16V 22UF ±10% 6032C 25V 10UF ±10% 7343D 25V 47UF ±10%
3216A 16V 2.2UF ±10% 3528B 16V 33UF ±10% 6032C 25V 22UF ±10% 7343D 35V 10UF ±10%
3216A 16V 3.3UF ±10% 3528B 16V 33UF ±20% 6032C 35V 4.7UF ±10% 7343D 35V 22UF ±10%
3216A 16V 4.7UF ±10% 3528B 16V 4.7UF ±10% 6032C 35V 10UF ±10% 7343E系列
3216A 16V 4.7UF ±20% 3528B 20V 10UF ±10% 7343E 10V 330UF ±10%
3216A 16V 6.8UF ±10% 3528B 25V 4.7UF ±10% 7343E 16V 220UF ±10%
3216A 20V 4.7UF ±10% 3528B 35V 1UF ±10% 7343E 25V 100UF ±20%
3216A 25V 1UF ±10% 3528B 35V 2.2UF ±10% 7343E 35V 47UF ±10%
3216A 25V 2.2UF ±10% 3528B 35V 4.7UF ±10%
3216A 25V 4.7UF ±10%
3216A 35V 100NF ±20%
3216A 35V 220NF ±10%
3216A 35V 330NF ±10%
3216A 35V 1UF ±10%