SLF10145T-330M1R6-PF
Place of Origin :
Shenzhen,China
MOQ :
1pcs
Price :
Consultant
Payment Terms :
T/T
Supply Ability :
10000pcs/day
Delivery Time :
In Stock
Packaging Details :
Standard Box
Description :
Power line inductance 33uH rated current 1.7 A 20%
Warranty :
365days
Quality :
100% original Brand
Condition :
Original Product
Shipping By :
China Post/DHL/FEDEX/UPS/TNT/DPEX/KAS
High light :
MWSA0603S-100MT SMD Inductor, 10uH(100) ±20% 0603 4.5A Power Inductor
Description
SMD Inductor SLF10145T-330M1R6-PF Power line inductance 33uH rated current 1.7 A 20%
Product description
Product details/Parameters
rated current 1.7 A
Tolerance ±20 %
inductance 33 µH
Product Series SLF
resistance 82.0 mΩ
Resistance deviation ±20 %
shield Yes
Inductance Tolerance ±20 %
test frequency 1 kHz
Resistance (DC) ≤97.8 mΩ
advantages
1. Parts source determine price, The source of our parts is very initial.
2. Price can be negotiable based on quantity; delivery terms;
3. We will try to help customers to reduce freight charge.
SLF10145T-330M1R6-PF SMD Inductor Power Line Inductance 33uH 1.7A 20%
FAQ
1. How long is your lead time?
It depends. Normally, it is 2-6 working days if the goods are in stock, or it is 7-40 days if
the goods not in stock.
2. What is your terms of payment ?
For small amount orders, 100% better paid by PayPal or T/T in advance. For large
amount orders like more than
10000USD, 30% T/T in advance , balance fully paid before shipment.
3. Do you have any MOQ limit for an order?
Yes, we have MOQ. different items have different MOQ. We will mark MOQ when we
quote.
4. How to proceed an order?
Firstly, let us know your requirements or application. Secondly, we quote according to
your requirements or our suggestions. Thirdly, customer confirms the samples and pay
deposit for the official order. Finally, we arrange the production and ship once it's ready.
5. Do you accept Alibaba online orders?
Sure!! We prefer to fulfil orders under Alibaba Trade Assurance system, since both
parties will be protected.
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
TDK
Model Number :
SLF10145T-330M1R6-PF
Place of Origin :
Shenzhen,China
MOQ :
1pcs
Price :
Consultant
Payment Terms :
T/T
Contact Supplier