295913-4 50V109A-1D11-130
CertifiSAARion :
ISO9001
Place of Origin :
USA
MOQ :
1
Price :
On request
Payment Terms :
T/T, Western Union
Supply Ability :
100/Month
Delivery Time :
7-10days
Packaging Details :
Paper or wooden carton
Model no. :
50V109A-1D11-130
Model :
Description
Eaton Vickers Single Vane Pumps V Series - Low Noise Vane Pumps 20V, 25V, 35V, 45V, 50V
Features and Benefits
• Low noise characteristics inherent in intravane design enhance operator comfort.
• Factory tested cartridge kits provide new pump performance upon installation.
flexibility and ease of machine design.
Eaton Vickers Single Vane Pumps 50V Series Ordering Code:
295913-4	50V109A-1D11-130 Eaton Vickers Single Vane Pumps V Series Low Noise Vane Pumps
Eaton Vickers 50V Single Vane Pump​s on Sale, Short lead time, Best price!!!