YSK120-160-6B
Certification :
UL Approval E529388,CE approval
Place of Origin :
China
MOQ :
200pcs
Price :
Negotiable (FOB/CNF/CIF)
Payment Terms :
T/T, L/C
Supply Ability :
100,000 pcs per month
Delivery Time :
15 days fresh products after order confirmation.
Packaging Details :
Standard carton packing, foam board inside for protection.
Application :
WINDOW A/C
Frequency :
60 Hz
Insulation class :
B
Power :
160W
Speed :
1075RPM
Voltage :
220 V
ODM Solutions :
ODM Solutions: Customized AC and EC motors
Description
CONDENSER FAN MOTOR 160W FOR WINDOW AC PART NO. YSK120-160-6B VOLATAGE 220V FREQUENCY 60HZ THERMALLY PROTECTED