HG-KN13J-S100
Certification :
CE
Place of Origin :
Japan
MOQ :
1piece
Price :
USD100-1000/PCS
Payment Terms :
T/T, Western Union
Supply Ability :
1000pcs/week
Delivery Time :
Shipped in 1-3 days after payment
Packaging Details :
100% Mitsubishi original package We make sure all parts must be original and new,unused.
Condition :
100% Mitsubishi Original
Warranty :
1 Year
Description
HG-KN13J-S100 Mitsubishi MR-JE Series 100W Servo Motor 3-phase 200 VAC to 240 VAC