PSU-AC POWER 15A AC to DC 220V to 48V PPA-1U Rectifier Converter supply in cabinet for Huawei ZTE Fiberhome OLT PTN ZTE PPC330 A010 ZTEGiE4805S
Contact Us
PSU-AC OLT Patch Cord C300 POWER For Huawei 5680T 5683T 5608T GIE4805S
ZTE ZXA10 C300 configuration:
2 SCXM control board; (SCXL For Option)
1 GPON or EPON 8 ports board with 8 Modules; (GTGH ETGH16Ports for Option)
2 PRWG power boards; (AC to DC Power Converter have to buy separate)
2 Power cables
1 RJ-45 first turn 9-pin RS-232 female network cable
1 RJ-45 Network cable
1 Earth Cable
C220 C200 AMP joint
C220 C200 plastic joint
C220 C200 metal joint
Product Feature
PON Features
  • EPON compliant with IEEE 802.3ah
  • GPON compliant with ITU G.984.x
  • 10GEPON compliant with IEEE 802.3v
  • Support OLS (Optical Laser Supervising )
  • Physical reach: 20~60km
  • Highly-efficient DBA: NSR-DBA,SR-DBA
  • 1PPS+TOD,IEEE 1588V2
  • Transceiver power: Class B+ or class C+
  • Type B and type C optical link protection
  • FEC
  • AES128
  • SCB
Features
  • 1:1/N:1 VLAN
  • 802.1ad, SVLAN, Selective QinQ, VLAN stacking
  • Line-speed forwarding
  • STP/RSTP/MSTP compliant with IEEE 802.1d/802.1w/802.1s
  • Link aggregation IEEE 802.3ad
  • DHCP server, DHCP Relay (option 60/82), DHCP proxy
  • L3 routing:
  • RMON II
  • Multicast – IPTV
  • QoS
  • Queue & scheduling mechanism: SP, DWRR, SP+DWRR
  • IPv4 DSCP Diffserv
  • Stream classification, rate limiting, shaping and priority setting
Dimensions
449.2mm (H) * 535mm (W) * 270mm (D) (21 inch shelf)
443.7mm (H) * 482.6mm (W) * 270mm (D) (19 inch shelf)
2200 mm (H) x 600 mm (W) x 300 mm ((D) (Rack)
Weight
60kg (Empty rack for 19inch and 21 inch)
175kg (19 inch rack)
183kg (21 inch Rack)