FusionServer Pro 2288H V5, H22H-05-S25AFF
Place of Origin :
China
Supply Ability :
200 Piece/Pieces per Week
MOQ :
Negotiable
Price :
Negotiable
Type :
Rack
Processor Type :
Intel Xeon
FusionServer Pro 2288H V5 :
2U, 2-socket
2288H V5 configuration 1 :
8-drive,2.5''
2288H V5 configuration 2 :
12-drive,3.5''
2288H V5 configuration 3 :
24-drive,2.5''
2288H V5 configuration 4 :
25-drive,2.5''
Dimensions (2.5'' disk) :
86.1 mm x 447 mm x 708 mm
Dimensions (3.5'' disk) :
86.1 mm x 447 mm x 748 mm
Memory slots :
24 DDR4 DIMM
PCIe Expansion :
Up to 10 PCIe 3.0 slots
Certification :
CE FCC RoHS
Packaging Details :
Export carton package
Delivery Time :
7-15 days
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Description
02311XBS H22H-05-S25AFF 2288H V5 25*2.5inch HDD Chassis rack server
Device Attributes
BOM
Model
Description
Hard Disk(with 2.5inch; Front Panel)-NVMe