FI-RE51HL
Certification :
UL ,ISO13485 , ISO9001.2005 , ISO14001
Place of Origin :
China
MOQ :
quantity can be negotiable
Price :
Most favorable
Payment Terms :
T/T, Western Union
Supply Ability :
500,000pcs/week
Delivery Time :
2-3 weeks for samples3-4 weeks for massive
Packaging Details :
PE inner, carton outer
Product name :
JAE FI-RE51HL eDP Cable LVDS Wire Harness Assembly
Contact pitch :
0.5 mm
Connector :
JAE FI-RE51HL
Item :
51pin
Service :
Design
Length :
customizable
Micro-Coaxial Wire (AWG) :
#36, #32, #30 AWG
Express :
DHL FEDEX UPS TNT
Description
0.5mm LVDS EDP Cable 51 Pin JAE FI-RE51HL With UL94V-0 Housing
Pin-out customizable
Parameters Table:
Features Connector for internal serial transmission, Connector for internal serial transmission, 51 pos., Housing
Contact Pitch (mm) 0.5 mm