20454-040T/FI-D44C2-E
Certification :
UL ,ISO13485 , ISO9001.2005 , ISO14001
Place of Origin :
China
MOQ :
100PCS
Price :
Price negotiable
Payment Terms :
T/T, Western Union
Supply Ability :
500,000pcs/week
Delivery Time :
10-28 days upon receipt of payment
Packaging Details :
PE inner, carton outer
Product name :
I-PEX 20454-040T JAE FI-D44C2-E lvds edp cable assembly
Contact pitch :
0.5 mm
Connector A :
I-PEX 20454-040T
Connector B :
JAE FI-D44C2-E
Item :
40pin/42PIN
Service :
Design
Length :
customize
Express :
DHL FEDEX UPS TNT
Description
Parameters Table
Contact pitch 0.50 mm
Height 1.10 Max (1.00 Nom.)
Depth 5.80 mm
Width Formula 7.55+(0.5*?p) mm
Pin count 20 30 40 50
Pitch 0.020 0.50mm
Wire/Cable Gauge 40 AWG
Operating Temperature
-40°C 85°C