C3KX-PWR-1100WAC
Certification :
FCC
Place of Origin :
USA
MOQ :
1/unit
Price :
Payment Terms :
T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability :
30/unit/day
Delivery Time :
3 days
Packaging Details :
Original New Cisco Box Packing
Maximum output power :
1100 W
Weight :
1.4 kg
Dimensions :
3.5 x 29.8 x 8.3 cm
Description :
Catalyst 3K-X 1100W AC Power Supply
Warranty :
1 year
Product Status :
In stock
Input voltage range and frequency :
1100-W, 115 to 240 VAC 50 to 60 Hz