GXT5-20KMVRT11UXLN
Certification :
CE , UL
Place of Origin :
China
MOQ :
1 set
Price :
1280-2580USD/SET
Payment Terms :
L/C, T/T
Supply Ability :
100 sets/Month
Delivery Time :
7-10 days
Packaging Details :
carton box
Brand :
Vertiv
Model :
GXT5-20KMVRT11UXLN
I/O mode :
1/1
Capacity :
20kVA/20kW
Voltage Range :
176 - 280 VAC (factory-default 120/208VAC)
Operating Frequency, Nominal :
40 - 70 Hz (factory-default is 60 Hz)
Topology :
Online Double Conversion
Dimensions (W*D*H) :
430 x 680 x 482mm
Weight (Kg) :
179kg
Description
Vertiv Liebert GXT5-20KMVRT11UXLN UPS 20kVA 20kW 208 120VAC Online Double Conversion Pure Sine WaveVertiv Liebert Pure Sine Wave UPS GXT5-20KMVRT11UXLN 20kVA 20kW 208VAC 120VACVertiv Liebert Pure Sine Wave UPS GXT5-20KMVRT11UXLN 20kVA 20kW 208VAC 120VACVertiv Liebert Pure Sine Wave UPS GXT5-20KMVRT11UXLN 20kVA 20kW 208VAC 120VACVertiv Liebert Pure Sine Wave UPS GXT5-20KMVRT11UXLN 20kVA 20kW 208VAC 120VACVertiv Liebert Pure Sine Wave UPS GXT5-20KMVRT11UXLN 20kVA 20kW 208VAC 120VAC
Send your message to this supplier
Send Now
Vertiv Liebert Pure Sine Wave UPS GXT5-20KMVRT11UXLN 20kVA 20kW 208VAC 120VAC
Ask Latest Price
Brand Name :
Vertiv
Model Number :
GXT5-20KMVRT11UXLN
Certification :
CE , UL
Place of Origin :
China
MOQ :
1 set
Price :
1280-2580USD/SET
Contact Supplier