4F0 959 851 F C
Certification :
ISO9001/TS16949
Place of Origin :
China
MOQ :
10pcs/consultation
Payment Terms :
L/C T/T Paypal Western union
Supply Ability :
10000 pieces/per month
Delivery Time :
5-15 work days
Packaging Details :
Export Standard Packing
OE Number :
4F0 959 851 F C
Car Model :
Audi Q7 A3 S3 A6 S6 RS6
Colour :
Black
Fitting Position :
Front Driver Side
Length :
95mm
Width :
46mm
Height :
43mm
Pins :
10pin
Price :
Negotiation
Description
4F0 959 851 C For Audi Q7 A3 S3 A6 S6 RS6 Electric Power Window Switch 4F0959851F
Specification:
Item: Master window panel switch (10-pin connector)
Condition :100% Brand New & High Quality
Material:Plastic
Color:Black
Warranty Time : 1 Year
Part number: 4F0959851F ,4F0959851A , 4F0959855A 4F0959855F
Fitment: For Audi A3 S3 A6 S6 C6 Q7
A3 (2006-2009), A3 Quattro (2006-2009), A6 (2009-2011), A6 Quattro (2009-2011), and S6 (2009-2011)
Note: Vehicle version have difference in different region.
Please confirm the parts number before purchasing.
This is aftermarket item but not genuine.
Package included:
1x Electric Window Control Switch
Type Electric Power Window Switch
Model 4F0 959 851 F A C
Size Standard
MOQ Normally MOQ is 1 pcs
Car make GERMANY CARS
Port GUANGZHOU PORT
Package Neutral package or as per customers instruction.
Warranty 1 year
Payment terms 30% deposit advanced, the balanced to be paid before shipment.
Western union / Paypal / TT are welcomed.
Delivery time 2-10 working days after deposit.
Transport Normally by sea, small quantities can be sent by express.
Advantages Favorable price to win market
Output gasoline steadily and sustainablely.
10 years marketing experience in this line.
Quality guaranteed with one year warranty.
High flow, low resistance.
Easy to install
Long working lifetime
100% new
Service Treat customers as friends
Prompt reply
Best service before and after service
Our Services
1. ISO/TS 16949 certification.
2. Choice raw material that our company own a PMC group to supervise it.
3. Four steps for product testing.
a. components testing
b. unfinished functions testing
c.assembly testing
d. testing before delivery.
4. Stable performance.
5. Good appearance.
6. Careful packing.
7. 12 months for warranty.
8. Customer can return substandard product.
Show Picture :
4F0959851F Air Conditioner Electrical Parts Audi Q7 Electric Power Window Switch
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
MANER
Model Number :
4F0 959 851 F C