4E0 121 251F
Certification :
ISO9001/TS16949
Place of Origin :
China
MOQ :
10pcs/consultation
Payment Terms :
L/C T/T Paypal Western union
Supply Ability :
10000 pieces/per month
Delivery Time :
5-15 work days
Packaging Details :
Export Standard Packing
OEM Number :
4E0 121 251 F
Car Make :
Audi A8 S8 Quattro W12 6.0
Material :
Aluminium
Core Length :
725mm
Core Width :
478mm
Core Depth :
40mm
Type :
Engine Cooling Radiator
Warranty :
1 Year
Price :
Negotiation
Description
Engine Cooling Radiator For Audi A8 S8 Quattro W12 6.0 4E0 121 251 F 4E0121251F
OE Informations:
4E0 121 251 F 4E0121251F 4E0 121 251 F
Audi A8 Quattro
2005-2005 Engine:6.0 W12, Chassis range: 005 251
2006-2006 Engine:6.0 W12
Audi A8 Quattro
Audi S8
Product Informations:
Part Number4E0 121 251F
QualityProduce according to ISO9001/TS16949 Standard
MaterialAluminium
ConditionRadiator
ApplicationFor Audi A8 S8 Quattro W12 6.0
ShipmentIn 30 days
Guarantee12Monthes/one year
PackageStandard export package,DERT brand,or according to customer's request
Follow the Car Model :
YearMakeModelTrimEngine
Our Service :
4.Email us for International postage rates. Collection from Southall, Middlesex is also possible.
5.Please message us on this website or call us with any questions.
6.Please contact us directly for wholesale inquiries.
7.We aim to reply to all messages within 3 hours of receiving them.
Picture Show :
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
MANER
Model Number :
4E0 121 251F
Certification :
ISO9001/TS16949
Place of Origin :
China
MOQ :
10pcs/consultation
Payment Terms :
L/C T/T Paypal Western union
Contact Supplier