Product Description: Product: KF0716 Blade for Yin 160 x 8 x 1.6mm CH08 02-25W1.6H3 Cutter Knife Blades This high-quality cutting blade is designed for use with Yin cutting machines. With dimensions of 160mm (length) x ...
learn more
KF0716 Blade For Yin 160 X 8 X 1.6mm CH08 02-25W1.6H3 Cutter Knife Blade
1-5 work days
USD1-10per
Contact Now
Makerboni Mechanics (Shanghai) Co., Ltd.
Verified Supplier
1
Years
00:58
MakerBoni with 20 years'experience in Cutting Machine Accessories
High-precision components for Lectra, undergoing inspection at the production plant.
High-quality bristle blocks in stock.
00:05
91002000 SWIVEL, SQUARE, .093/.125 Fivefold usage time For Gerber XLC7000 Z7
Garment Shops 704400 Transmission Sharpener Drive Pulley Suitable For Vector
705539/702852 Connecting rod to support blade 2,4x8,5 iX6-iX for Lectra cutter
Replace a batch
170119073 blade For Bullmer Cutting Machine 243*10.5*2.5mm
View Detail
105935-L High Speed Steel Blade 243*8*2.5mm Knives For Bullmer Auto Cutter
View Detail
108065 223*6*2.5 Blade For Bullmer Cutting Machine Auto-Cutter Blade Cutting
108065 Topcut Bullmer Cutting Knife Blade For Bullmer 233*6*2.5mm
104450 Cutter Knives For Bullmer 223*8*2.5mm Auto Cutting Machine