Product Description: NGK Laser DILKAR7B11 Iridium Spark Plugs match Autolite APP5683 Apply to Nissan/Infiniti TAKUMI Type LD7RTIP Thread M12x1.25 Reach 26.5mm Hex 14mm Seat Type Flat Gap 1.1 mm Heat Range 7 Electrode Type ...