FT-48OGM3535
Brand Name :
FUTENG
Place of Origin :
China
MOQ :
1000 Pieces
Price :
Negotiable
Certification :
CE/ROHS/FCC/REACH/ISO14001/ ISO9001/ISO45001/IATF16949
Payment Terms :
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Supply Ability :
Delivery Time :
15-30 days/Negotiable
Packaging Details :
Standard Export Carton & Customzied
Continuous Current(A) :
110mA-950mA
Efficiency :
43%-95%
Torque :
1-200kgf.cm, 25.3/30/21/27(g.cm)
Type :
Gear Motor
Usage :
Boat, Car, Electric Bicycle, Fan, Home Appliance, Cosmetic Instrument, Smart Home
Warranty :
3 months ~ 1 year
Geared motor model :
FT-48OGM3535
Gear box size :
48mm