LP125WH2-SLB3
Certification :
ISO
Place of Origin :
China
MOQ :
1 piece
Price :
negotiation
Payment Terms :
T/T, Western Union
Supply Ability :
50000 pieces per week
Delivery Time :
2-3 days after payment
Packaging Details :
Products Status :
Stock
Screen Size :
14"
Response Time: :
12ms
Brightness: :
220cd/m
Interface Type: :
EDP
Resolution: :
1920x1080
Product Name :
Laptop lcd screen
Description
New Laptop 12.5 inch WXGA Glossy LVDS 40pin laptop LCD Screen Display LP125WH2-SLB3
LCD&LED SCREEN FOR LAPTOP
Application
Laptop
brand
all brands available
Size
7.0-17.3 (normal,slim)
Resolution
800*480/1024*576/1024*600/1280*720/1280*800/1366*768/1440*900/
1600*900/1680*1050/1900*1024/1920*1200
Send your message to this supplier
Send Now
Laptop 12.5 Inch Full HD LCD Screen WXGA Glossy LVDS 40 Pin LP125WH2-SLB3 60Hz
Ask Latest Price
Brand Name :
BOE
Model Number :
LP125WH2-SLB3
Certification :
ISO
Place of Origin :
China
MOQ :
1 piece
Price :
negotiation
Contact Supplier