NT156WHM-A00
Certification :
ISO
MOQ :
1 pieces
Price :
negotiation
Payment Terms :
T/T, Western Union
Supply Ability :
10000 pieces per week
Delivery Time :
Within three days after the payments
Packaging Details :
Item :
Laptop Screen
Size :
15.6"
Backlight :
WLED
Surface :
Gloosy
MOQ :
1pcs
ThickNess :
Slim
Interface :
40 pins eDP
Warranty :
3 Months
Description
Good price tft 15.6 inch laptop led lcd screen monitor WXGA 40 pins eDP NT156WHM-A00
Gloosy Surface Tft 15.6 Inch 1080p Laptop Screen Monitor WXGA 40 Pins EDP NT156WHM-A00
Hot Models For Laptop LCD Screen Replacement
Direct Source /Ready Stock/Competitive Price
11.6"
13.3"
14"
15.6"
17.3"