LTN140AT20-D01
Certification :
ISO
Place of Origin :
china
MOQ :
1 pieces
Price :
negotiation
Payment Terms :
T/T,paypal
Supply Ability :
50000 Pieces per Month
Delivery Time :
2-3days after full payment
Packaging Details :
Panel Type: :
TFT
Resolution: :
1366x768
Interface: :
LVDS 30pins
Response Time: :
16ms
Surface: :
Glossy
Contrast Ratio: :
600:1
Brightness: :
200cd/m
Warranty: :
3 months
Description
Wholesale 14.0 inch laptop LED LCD screen 1366(RGB)*768 WXGA Glossy Surface LVDS 40pin LTN140AT20-D01 monitor
Size:
Hot Models For Laptop LCD Screen Replacement
Direct Source /Ready Stock/Competitive Price
11.6" 13.3" 14" 15.6" 17.3"