NT156WHM-N10
Certification :
ISO
MOQ :
1 piece
Price :
negotiation
Delivery Time :
2-3days after full payment
Packaging Details :
Contrast Ratio: :
500:1
Resolution: :
1366 x 768
Interface Type: :
LVDS 40 PIN
Brightness :
220cd/m2
Response Time: :
12ms
ThickNess :
Slim
Description
Wholesale 15.6 inch Slim 40 PIN TFT LCD Panel Replacement Screens NT156WHM-N10 Laptop Screen LED Display Monitor
Product Description
ApplicationLaptop Screen
Screen ModelNT156WHM-N10
Panel TypeTFT
Screen Size15.6"
Resolution1366*768
ConditionOriginal A+
Warranty6 months
Our Advantage
Hot Models For Laptop LCD Screen Replacement
Direct Source /Ready Stock/Competitive Price
11.6"
13.3"
14"
15.6"
17.3"