NV156FHM-N47
Certification :
ISO
Place of Origin :
China
MOQ :
1 pieces
Price :
negotiation
Payment Terms :
T/T, Western Union
Supply Ability :
10000 pieces per week
Delivery Time :
Within three days after the payments
Packaging Details :
Item :
Laptop Screen
Size :
15.6"
Condition :
A+
Interface :
eDP 40PINS
Surface: :
Gloosy
ThickNess :
Slim
MOQ :
10PCS
Warranty :
6 Months
Description
Product Description
ApplicationLaptop Screen
Screen ModelNV156FHM-N47
Panel TypeTFT
Screen Size15.6"
Resolution1920*1080
ConditionA+
Warranty6 months
Our Advantage
Hot Models For Laptop LCD Screen Replacement
Direct Source /Ready Stock/Competitive Price
11.6"
13.3"
14"
15.6"
17.3"