LP133WX1-TLN2
MOQ :
1 pieces
Price :
negotiation
Payment Terms :
T/T, Western Union
Delivery Time :
50000 Pieces per Week
Packaging Details :
Place of Origin :
China
Certification :
ISO
Response Time: :
25ms
Contrast Ratio: :
500:1
Interface Type: :
LVDS 30 Pins
Resolution: :
1280 x 800
Description
LP133WX1 TLN2 13.3 Inch Screen / LCD Full HD 1280x800 LVDS 30 Pin For LG
Quick Details:
1. Size:13.3 inch
2. Model Number:LP133WX1-TLN2
3. Brand:LG
4. Resolution:1280 x 800
5. Condition:New A+ Grade
6. Warranty:3 Months
Product Description
Panel Model LP133WX1-TLN2
Application Laptop
Resolution 1280*800
Screen Size 13.3 inch
Contrast Ratio 500:1
Brightness 220cd/m
Condition Grade A+, Original
Warranty 3 months
LP133WX1 TLN2 13.3 Inch Screen / LCD Full HD 1280x800 LVDS 30 Pin For LGLP133WX1 TLN2 13.3 Inch Screen / LCD Full HD 1280x800 LVDS 30 Pin For LGLP133WX1 TLN2 13.3 Inch Screen / LCD Full HD 1280x800 LVDS 30 Pin For LG
Solution
1. 3 months from the date of delivery.
FAQ
Are you trading company or manufacturer?
1. We are both manufacturer and trading company, we have warehouse both in ShenZhen and HongKong
Payment Terms
1. We accept Paypal, MoneyGram, T/T , Western Union, Bank Transfer.
Shipping
1. We offer DHL, UPS, FEDEX, TNT, AMEX, EMS and as your requirement
2. Normally shipped in 1-3 workdays after full payment is confirmed
Warranty
1. We provide 3 months warranty for all goods
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
for LG
Model Number :
LP133WX1-TLN2
MOQ :
1 pieces
Price :
negotiation
T/T, Western Union
Delivery Time :
50000 Pieces per Week
Contact Supplier