130RUSZW20
Certification :
ISO9001-2000 / SGS / BV / CE / IAF
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
1 pcs-5pcs
Price :
0.1-200USD
Payment Terms :
30% Deposit , Balance After BL Copy
Supply Ability :
100000pcs/month
Delivery Time :
3-7Days After Deposit
Packaging Details :
Model No. :
130RUSZW20
Size :
130mm × 280mm × 120mm × 135mm
Weight :
Contact Us to Know
Row :
Single Row
Material :
Gcr15 Chrome Steel
Feature :
High Load
Description
130RUSZW20 Asphalt Concrete Mixer Truck Bearing U150-12 for Vibrating Screen
130RUSZW20​ Bearing Specification :
Model Number 130RUSZW20
Part Name Cylindrical Roller Bearing
Dimensions(mm)(d*D*b) 130mm × 280mm × 120mm × 135mm