Product Description: Good price automotive wire cable FEP Wire Tinned copper 1330 4/0 AWG 600V/200C for home appliance/heater/lighting Products Description Product Paramenters Rated voltage : 600V Rated Temperature : 200...
learn more
Home Appliance / Heater / Lighting FEP Wires Tinned Copper Ul1330 600V/200C
1200000 Meter/Meters per Day
Contact Now
Shenzhen Mysun Insulation Materials Co., Ltd.
Verified Supplier
8
Years
00:46
CCC Automobiles FEP Copper Wire 30awg UL1332 200V CSA FEP Insulated Cable
Oil Resistance FEP Insulation Tinned Copper Wire 300V For Lighting
Kitchen home appliance wires Silicone wires 24AWG 1/50mm wires and cables
High voltage 750V electrical wire VDE H05S-K Flexible Single Core Silicone Rubber Insulated wires and Cables