Product Description: M632±5-2.2-D200/22-C1S-TP Fiber Coupled Laser Diode 2.2W 635nm 200um Product specification Min Typical Value Max Unit Optical CW Output Power - 2.2 - W Center Wavelength - 632±5 - nm Electrical ...
learn more
M632±5-2.2-D200/22-C1S-TP Fiber Coupled Laser Diode 2.2W 635nm 200um
CS
Can be negotiation
Contact Now
Wuhan CS Tec Co.,Ltd
Active Member
5
Years
00:31
792nm-975nm Laser Diode Pump Module 10W-60W
ODM 200w Pulsed Fibre Laser Cleaner Machine For Rust
CW Optical Fiber Welding Machine Laser Source Multi Mode 10000W
Large Optical Fiber Welding Machine Fiber Fusion Splicer MS-XL
Handheld Pulsed Fiber Laser Welding System 100w Laser Welder
Raycus IPG Max Stainless Steel Fiber Optic Laser Cutter 1500w With Linear Motor
Replace a batch
Custom Pump Laser Diode Module 10W-60W 792nm-975nm
View Detail
OEM Fiber Coupled Laser Diode Module 90W-1000W 976nm
View Detail
Wavelength Stabilized Fiber Coupled Laser Module 9W-120W 976nm
976 Nm High Power Fiber Coupled Laser Diode COS AuSn Bonding
Uncooled Multimode Fiber Laser Diode Pump Module 785nm 2W