184BA2251
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
1 PCS
Price :
Negotiable
Payment Terms :
L/C, T/T, Western Union, PAYPAL
Supply Ability :
9999 SETS
Delivery Time :
1-3 working days
Packaging Details :
Standard export carton
Bearing number :
184BA2251
Size :
184x226x21.5 MM
Bore Diameter :
184 (mm)
Outer Diameter :
226 (mm)
Width :
21.5 (mm)
Weight :
1.5 kg
Description
  • 184BA2251 Angular Contact Ball Bearing 184x226x21.5 MM Deep Grove Ball bearing
d - 184 mm
D - 226 mm
T - 21.5 mm
Inner ring width (mm): 16
Outer ring width (mm): 19.5
  • Our ability
  • Factory operation workshop
  • Lead time and delivery
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Watch Video
Brand Name :
OEM
Model Number :
184BA2251
Place of Origin :
CHINA
MOQ :
1 PCS
Price :
Negotiable
Payment Terms :
Contact Supplier
video