HFV9/024-1ZS
Certifiion :
CE
Place of Origin :
GuangDong,China
MOQ :
1 pc
Price :
Please send mail or WhatsApp
Payment Terms :
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Delivery Time :
500 per week
Packaging Details :
Neutral or your brand packing
NO. :
HFV9/024-1ZS
Spare parts Condition :
Brand new
Part name :
Timer Relay
Voltage :
24VDC
Power Source :
Electric
Type :
Excavator spare parts
Description
OUSIMA 5 Pin Automotive HFV9/024-1ZS Micro Relay 24V
Type Glow Plug Timer Relay
Car fitment Excavator
Parts NO .
HFV9/024-1ZS
Quality High Quality
Packaging Details Neutral or your brand packing
Product Pictures:
HFV9/024-1ZS Glow Plug Timer Relay , Electric 5 Pin Automotive Relay 24VHFV9/024-1ZS Glow Plug Timer Relay , Electric 5 Pin Automotive Relay 24V
HFV9/024-1ZS Glow Plug Timer Relay , Electric 5 Pin Automotive Relay 24V
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
OUSIMA
Model Number :
HFV9/024-1ZS
Certifiion :
CE
Place of Origin :
GuangDong,China
MOQ :
1 pc
Price :
Please send mail or WhatsApp
Contact Supplier