Product Discription
Name Ultrasonic cleaner 3L
Brand ERIKC
Tank Material Stainless Steel
Color Silver
Ultrasonic Power 120w
Working frequency 40khz
Power Supply 110v
Tank Capacity 3L
Time Setting 1-30minutes
Tank Size 240mm*140mm*100mm
Ultrasonic Cleaner Size 270mm*170mm*240mm