GC4-3150A
Certification :
IEC
Place of Origin :
WENZHOU
MOQ :
60 PCS
Payment Terms :
T/T, Western Union
Supply Ability :
50000PCS/Month
Delivery Time :
6 Days
Packaging Details :
Cartons
Material :
Red Copper
Current :
3150A
Plant :
Silver
ID :
83.5mm
Description
GC4-3150A Copper Electrical tulip jaw contact 30 Pins For Vacuum Circuit Breaker
1. Installation requirements
(1) All parts and components before installation must pass the inspection.
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
QIUPU
Model Number :
GC4-3150A
Certification :
IEC
Place of Origin :
WENZHOU
MOQ :
60 PCS
Payment Terms :
T/T, Western Union
Contact Supplier