Slc-24vdc-sl-c Slc-24vdc Power Relay
Place of Origin :
Guangdong, China
Brand Name :
Original brand
Lead time :
0-3 Days
Condition :
100% new
Type :
LOGIC ICSintegrated circuit
Payment :
Paypal\TT\Western Union\Trade Assurance
Package :
DIP
Shipping by :
DHL\UPS\Fedex\EMS\TNT\Aramex
Description :
Power Relay
Manufacturer Part Number :
SLC-24VDC-SL-C
Packaging Details :
Original packaging
Port :
SHENZHEN
Supply Ability :
10000 Piece/Pieces per Week
Price :
Description
Hot selling Power Relays SLC-24VDC-SL-C 24V 30A T91 HF2100 A set of conversions 5PIN DIP relay
Product Paramenters
Electronic components ONE STOP BOM LIST SERVICE Ic chips
Goods quantity in stock
925
Goods situation
In stock-can ship immediately
Product Category:
electronic components,integrated circuits, ic chips
DC
22+
Series:
Price
Quote according to quantity
Mounting Style:
SMD/SMT
Logic Type:
Voltage Level Translator
Supply Voltage - Min:
1.65 V, 2.3 V
Moisture Sensitive:
Yes
Supply Voltage - Max:
5.5 V
Operating Temperature Range:
- 40 C to + 85 C
Minimum Operating Temperature:
- 40 C
Product Type:
Translation - Voltage Levels
Maximum Operating Temperature:
+ 85 C
Factory Pack Quantity:
3000
Propagation Delay Time:
260 ns
Subcategory:
Logic ICs
Packaging:
Reel
Unit Weight:
0.001136 oz
See Details Images-Contact us for send
SHENZHEN QINGFENGYUAN TECHNOLOGY CO.,LTD.
Welcome to visit our company-Company Profile
100% Test before shipment
Our long-term partner and real evaluation
Certifications
Recommend Products