C1-100X200
Certification :
CCC, ISO, CE
Hole :
with Hole
Feature :
Easy Installation, Light Weight, Dustproof, Corrosion Resistance
Surface Treatment :
Stainless Steel
Material :
Stainless Steel
Type :
Tray
Width :
100mm - 1200mm
Side Rail Height :
25mm - 300mm or According to Requirements
Length :
2m - 6m or According to Requirements
Max.Working Load :
100-400kgs, According to Size
Thicknees :
1.0-3.0mm
Sample :
Charge Free
Trademark :
Witry or OEM ODM
Transport Package :
According to Requirements
Specification :
100x200mm
Origin :
China Shandong
HS Code :
MOQ :
100 Meters
Port :
Qingdao, China
Supply Ability :
10000meter/Month
Payment Terms :
L/C, T/T
Description
Basic Info.
Model NO.
C1-100X200
Certification
CCC, ISO, CE
Hole
with Hole
Feature
Surface Treatment
Material
Type
Tray
Width
100mm - 1200mm
Side Rail Height
Length
Max.Working Load
100-400kgs, According to Size
Thicknees
1.0-3.0mm
Sample
Charge Free
Trademark
Witry or OEM ODM
Transport Package
According to Requirements
Specification
100x200mm