Dimmable y78 r7s 15W 78mm led light bulbs y118 r7s led cob 30W 118mm lamp bulb AC220-240V Replace Halogen lamp
Specification:
Product Name: Glass Tube COB R7S LED Lamp
Output power: 15W /30W
Base Type: R7S
Lamp length: 78mm / 118mm
LED Chips:COB Chip
LED Quantity:6pcs COB
Input voltage: AC 220v 230V 240V
Beam angle: 360 degrees
Body temperature: <80
LED work temperature: -40 C ~ +55 C
lifespan: 50,000 hours
Certification: CE & RoHS
Emitting color: Warm white / Cool White
Color temperature: 2500-3200K (Warm White) / 6000-6500K (Cool White)
search for keywords to my shop:
led flashlight / tape / led lamp / led strip / led light / flashlight / power bank / lanterna / led / pool / led lamp / luminaria / night light / g9 led / ws2812b / e27 led / led e14 / led g4 / led gu10 / led 100w / led bulb e27 / led r7s / r7s led 78mm / r7s led 118mm / led g24/ led b22 / led gu5.3/ led e12/ tira led / led grow / grow light/ hydroponics system/ grow lamp/ bombillas led / ampolletas led / usb led / light lamp / industrial lighting / dj light / led wall light / wall lamp / led string light / holiday lighting / new year / garland / fairy lights / christmas / blinds / decor / feeling lights outdoor / led christmas / light bulbs string lights / led string lights battery / decorative lights for weddings / feeling led lights / led wedding / led curtain /
Note:
2. All our items are simple packaging, without retail boxes.
Dimmable y78 r7s 15W 78mm led light bulbs y118 r7s led cob 30W 118mm lamp bulb AC220-240V Replace Halogen lampDimmable y78 r7s 15W 78mm led light bulbs y118 r7s led cob 30W 118mm lamp bulb AC220-240V Replace Halogen lampDimmable y78 r7s 15W 78mm led light bulbs y118 r7s led cob 30W 118mm lamp bulb AC220-240V Replace Halogen lampDimmable y78 r7s 15W 78mm led light bulbs y118 r7s led cob 30W 118mm lamp bulb AC220-240V Replace Halogen lampDimmable y78 r7s 15W 78mm led light bulbs y118 r7s led cob 30W 118mm lamp bulb AC220-240V Replace Halogen lampDimmable y78 r7s 15W 78mm led light bulbs y118 r7s led cob 30W 118mm lamp bulb AC220-240V Replace Halogen lamp
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
YJS
Model Number :
YJS-R7S
Certification :
CE RoHs
Place of Origin :
Guangdong
MOQ :
10pcs
Price :
Contact Supplier