Venusop 40w,120 Volt A19/A15/S14/G40/G45/G50 frosted bulbs incandescent replacement lamp
Application:
1) Lobby & Hotel lighting.
2) Cabinet/Under Cabinet ,Step & Cove Lighting.
3) Amusement park and theater lighting.
4) Emergency hallway lighting.
5) Shopping mall, restaurant, hotel, meeting room and advertisement signs backlighting .
Welcome to contact us for more further informatins .
We are here and waiting for your E-mail.
ATTN:Anna Lee
S14 incandescent light bulbs 11W E26 Edison traditional lamp S14 11W
Edison incandescent lamp Vintage light bulbs tungsten lamps retro style 100W 60W 40W 25W
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Place of Origin :
Guangdong
Brand Name :
venus
Certification :
CE.ROHs
Model Number :
A15
Wattage :
40W