DC12V/CD24V, 5-wire, with LED indication, Lock Status, stainless steel connector.
Parameter:
Model
EL180SPW-5
Dimension
175L*39.5W*26.5H(mm)
Voltage
DC 12V or DC 24V
Consumption
0.4A/0.2A