1650W 12v GW-EPS1650BL Portable AC/PC PSU 80PLUS Gold Fully Modular video graphic card
Packing & Delivery
Company Profile
name of the people and factory enjoy the fantastic reputation.
Our advantages:
5. OEM/ODM high-end customized services can meet the differentiated needs of different customers.
Dongguan Qinghai ElectronicTechnology Co. LTD
FAQ
1. who are we?
total about 51-100 people in our office.
2. how can we guarantee quality?
Always a pre-production sample before mass production; Always final Inspection before shipment;
3.what can you buy from us?
Sleeved Extension Cable,Modular PSU Cable,ARGB Cable,Power Supply,Smart Music Glasses
4. why should you buy from us not from other suppliers?
strictly controlled, the safest products, the best quality service, the most reasonable price
5. what services can we provide?
Accepted Delivery Terms: FOB,CIF,EXW,CIP,Express Delivery,DAF;
Accepted Payment Type: T/T,L/C,D/P D/A,MoneyGram,Credit Card,PayPal,Western Union,Cash,Escrow;
producing PET plastic containers and bottles in all shapes.
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Private Mold :
No
Products Status :
Stock
Application :
Desktop, Desktop, Deaktop
Rating Power :
> 1000W
Interface Type :
24pin, 20 + 4Pin
Place of Origin :
China
Contact Supplier