SR24A-SR/SR24A-SR-5
Certification :
CE
MOQ :
1
Price :
Payment Terms :
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Supply Ability :
500pcs
Delivery Time :
1week
Packaging Details :
original
Nominal voltage frequency :
50/60 Hz
Nominal voltage range :
AC 19.2...28.8 V / DC 19.2...28.8 V
Power consumption in operation :
2.5 W
Power consumption in rest position :
0.4 W
Description
Belimo Original SR24A-SR/SR24A-SR-5 Rotary Actuator 20 Nm AC/DC 24 V Open/close 3-point 90 s IP54 in Stock
Send your message to this supplier
Send Now
Ask Latest Price
Brand Name :
Belimo
Model Number :
SR24A-SR/SR24A-SR-5
Certification :
CE
MOQ :
1
Price :
Payment Terms :
Contact Supplier